Speciální nabídka: síťové produkty

NETGEAR 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module, long reach...

1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module, long reach - pro managed, smart switche a JGS524F
6 467,92 Kč
(7 826,- Kč s DPH)
přidat do košíku

LANCOM Systems Lancom, LANCOM 19 Rack Mount Option / 48,3cm...

Lancom, LANCOM 19 Rack Mount Option / 48,3cm (19)
2 008,26 Kč
(2 430,- Kč s DPH)
přidat do košíku

NETGEAR 16 portový 10/100/1000 ProSafe Gigabit...

16 portový 10/100/1000 ProSafe Gigabit Switch, GS116GE
1 749,74 Kč
(2 117,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Allied Telesis 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable,...

500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable, Hot Swappable
1 225,77 Kč
(1 483,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Allied Telesis 16-portový 10/100Mbps přepínač bez správy

16-portový 10/100Mbps přepínač bez správy
1 139,82 Kč
(1 379,- Kč s DPH)
přidat do košíku

D-Link Gigabit PCI Ethernet Adapter

Gigabit PCI Ethernet Adapter
237,34 Kč
(287,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Cisco 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches
3 448,09 Kč
(4 172,- Kč s DPH)
přidat do košíku

NETGEAR 24 portový 10/100 Stacking Smart Switch,...

24 portový 10/100 Stacking Smart Switch, FS728TP, 4 porty 10/100/1000, 24 portů PoE
5 981,97 Kč
(7 238,- Kč s DPH)
přidat do košíku

Allied Telesis Modular Chassis based Managed Media Converter...

Modular Chassis based Managed Media Converter supporting up to 24 channels
4 358,83 Kč
(5 274,- Kč s DPH)
přidat do košíku
Speednet, s.r.o.
Skupova 570/21
415 01 Teplice
Provozováno v systému eReseller